Gjyqtari i ndeshjes Shqipëri-Izrael habit Bundesligën - Bota Sot
Gjyqtari i ndeshjes Shqipëri-Izrael habit Bundesligën

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Gjyqtari i ndeshjes Shqipëri-Izrael habit Bundesligën

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 22:21
Aytekin

Aytekin, që mbahet mend për ndeshjet Shqipëri-Izrael dhe Barcelona-PSG, ka habitur futbollin gjerman.

Gjyqatri Deniz Aytekin, i cili mbahet mend nga tifozët shqiptarë për kartonat e kuq që i dha lojtarëve të Kombëtares shqiptare në ndeshjen Shqipëri-Izrael, ka bërë një veprim që ka lënë me gojë hapur Bundesligën.

Gjyqtari i ofroi çamçakëzin e tij një lojtari të Mainzit në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurt në Kupën e Gjermanisë. Pasi ai e refuzoi, e futi në gojë vetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test