Perez kundër Zidanes, ja çfarë ka vendosur për Iscon - Bota Sot
Perez kundër Zidanes, ja çfarë ka vendosur për Iscon

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Perez kundër Zidanes, ja çfarë ka vendosur për Iscon

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 08:21
Perez dhe Isco

Mediat spanjolle raportojnë se Perez ka vendosur që vetë futbollisti të caktojë të ardhmen e tij.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Isco.

Trajneri Zinedine Zidane raportohet se është i pakënaqur me kontributin e Iscos gjatë këtij sezoni.

Por, përkundër raportimeve se Zidane është i gatshëm ta nxjerrë në shitje Iscon, Perez mendon ndryshe.

Mediat spanjolle raportojnë se Perez ka vendosur që vetë futbollisti të caktojë të ardhmen e tij.

Isco ka kontratë afatgjate në Real Madrid me klauzolë prej 700 milionë euro.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test