Një nga momentet më prekëse të Agim Binakut - Bota Sot
Një nga momentet më prekëse të Agim Binakut

Futboll

Një nga momentet më prekëse të Agim Binakut

Nga: Kemajl Goca Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 15:30
Ilustrim

Ikja e papritur e penës së spikatur të gazetarisë, Agim Binaku, ka prekur thellë mbarë opinionin jo vetëm sportiv! Gjyqtari i mirënjohur i futbollit, Bekim Zogaj, kujton disa momente interesante me Binakun. Ai ka ilustruar një foto prekëse, kur Binaku ishte gëzuar shumë për pranimin e FFK-së në UEFA, duke u shkrehur në vaj nga gëzimi.

“Mora lajmin me pikëllim te thellë për vdekjen e gazetarit tonë të dashur Agim Binakut. Një humbje e madhe për familjen e tij dhe krejt sportin kosovar. Ngushllime te gjithëve!”, shkruan Zogaj, njëhersh gjyqtar në elitën e futbollit zviceran dhe drejton ndeshjet ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test