Prishtina – Kosova (P) në Ferizaj - Bota Sot
Prishtina – Kosova (P) në Ferizaj

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Prishtina – Kosova (P) në Ferizaj

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:51
Pamje nga një ndeshje

Rrethi i katërt i Digitalb Kupës së Kosovës, apo 1/8 e finales, zhvillohet të mërkurën më 14 shkurt.

Në pamundësi të gjetjes së fushës dhe në mungesë të stadiumit tonë, FC Prishtina ndeshjen e këtij raundi përball rivalëve nga kryeqendra, Kosovës së Prishtinës, e zhvillon në Ferizaj.

Ndeshja zhvillohet të mërkurën më 14 shkurt nga ora 12:30 në fushën me bari sintetik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test