Turpërohet Coentrao - Bota Sot
Turpërohet Coentrao

Futboll

E shtunë, 20 tetor 2018

Turpërohet Coentrao

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 18:22
Pamje nga video

Për më tepër, video flet qartë.

Ndeshja e ditës së mërkurë, mes Portos dhe Sportingut të Lisbonës kishte raste emocionuese, duke qenë se në gjysmëfinale ishin dy skuadra të njohura të Portugalisë.

Por, një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, është ajo e një aksioni personal të Rikardo Pereira.

Ai e kaloi në fillim ish-mbrojtësin e Realit, Fabio Koentraon, me një shpejtësi marramendëse, më pas i mori mendtë, me driblime.

Për më tepër, video flet qartë…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test