Ka gol në ndeshjen Fiorentina – Juventus - Bota Sot
Ka gol në ndeshjen Fiorentina – Juventus

Futboll

E diel, 21 tetor 2018

Ka gol në ndeshjen Fiorentina – Juventus

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:13
Fiorentina – Juventus

Juventusi ka kaluar në epërsi kundër Fiorentinas dhe po fiton 0-1 në ndeshjen që po zhvillohet në “Artemio Franchi”. Për mysafirët shënoi Federico Bernardeschi në minutën e 56’të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test