Ronaldo kërcen më së larti? Harrojeni, shikoni Kanen që tashmë është bërë hit në rrjetet sociale - Bota Sot
Ronaldo kërcen më së larti? Harrojeni, shikoni Kanen që tashmë është bërë hit në rrjetet sociale

Futboll

E martë, 20 nëntor 2018

Ronaldo kërcen më së larti? Harrojeni, shikoni Kanen që tashmë është bërë hit në rrjetet sociale

Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 15:34
Kane

Tottenhami e ka mposhtur 1-0 Arsenalin në “Wembley” me golin e Harry Kane që për mënyrën se si shënoi, është bërë hit në rrjetet sociale.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, njihet për kërcime shumë të larta dhe gola të bukur me kokë, por tani nuk ia lë mangu as sulmuesi i Tottenham, Harry Kane.

Ai shënoi golin e tri pikëve për Tottenhamin kundër Arsenalit duke u shkëputur në mënyrë të pabesueshme, kërcim që tashmë është bërë hit në rrjetet sociale. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test