Bayern nuk ka të ndalur - Bota Sot
Bayern nuk ka të ndalur

Futboll

E martë, 13 nëntor 2018

Bayern nuk ka të ndalur

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 22:12
Foto nga ndeshja

Bayern Munich e ka shkelur kundërshtarin e radhës, pasi sonte e ka mposhtur Schalke 04, me rezultat 2-1.

Te tre golat u shënuan në pjesën e parë të lojës, ndërsa edhe pse pjesa e dytë ishte mjaft e mirë, nuk u arrit që të tunden portat kundërshtare.

Pas kësaj fitore, Bayern ka grumbulluar 56 pikë dhe vazhdon bindshëm ta mbajë pozitën e parë në Bundesligë, që tani ka 18 më shumë se Leipzigu që gjendet në pozitën e dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test