Karikatura: Messi “takon” Ronaldon në Paris, festojnë “Shën Valentinin” - Bota Sot
Karikatura: Messi “takon” Ronaldon në Paris, festojnë “Shën Valentinin”

Futboll

Karikatura: Messi “takon” Ronaldon në Paris, festojnë “Shën Valentinin”

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 12:28
Messi dhe Ronaldo

Sot është 14 shkurti, që njihet si dita e të dashuruarve. Lionel Messi ka “shkuar” në Paris për t’u takuar me kundërshtarin e tij Cristiano Ronaldo.

Krejt kjo është një karikaturë e Omar Momanit, karikaturisti i njohur i Goal.com, i cili i ka paraqitur dy protagonistët afër Kullës Ajfell duke pirë shampanjë.

Kujtojmë se Cristiano do të takohet sonte me Paris Saint Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test