Real Madrid – PSG, formacioni më i mirë i kombinuar - Bota Sot
Real Madrid – PSG, formacioni më i mirë i kombinuar

Futboll

Real Madrid – PSG, formacioni më i mirë i kombinuar

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 16:37
ilustrim

Sot zhvillohet ndeshja më e rëndësishme e fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madrid dhe PSG.

Dy skuadrat kanë në përbërjen e tyre futbollistët më të mirë në botë për momentin.

Whoscored ka bërë përzgjedhjen e formacionit më të mirë të kombinuar të të dyja skuadrave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test