Formacionet Real Madrid - Paris Saint Germain - Bota Sot
Formacionet Real Madrid - Paris Saint Germain

Futboll

E hënë, 19 nëntor 2018

Formacionet Real Madrid - Paris Saint Germain

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 18:44
Ilustrim

Sonte zhvillohet derbi i Ligës së Kamionëve mes Real Madridit dhe Paris Saint Germain.

Takimi luhet në sfidën e parë të 1/8 së finales të Ligës së Kamionëve.

Ky do të jetë derbi më i shikuar në botë, pasi do të ndeshën sulmuesit më të shtrenjtë, si Ronaldo, Menzema dhe Bale  do të jenë përballë Naymar, Cavani dhe Mbappe.

Dy trajnerët kanë zgjedhur të kenë formacionet 4-3-3.

Formacionet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test