Lamtumirë Inter, Skriniar në La Liga - Bota Sot
Lamtumirë Inter, Skriniar në La Liga

Futboll

E hënë, 19 nëntor 2018

Lamtumirë Inter, Skriniar në La Liga

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 19:06
Skriniar

Interes të fuqishëm për mbrojtësin kanë shfaqur Real Madridi dhe Barcelona.

Milan Skriniar do të largohet nga Interi.

Ky është konkludimi i mediave spanjolle, pas paraqitjeve të shkqlyeshme të sllovakut në Serie A.

Interes të fuqishëm për mbrojtësin kanë shfaqur Real Madridi dhe Barcelona.

“Los Blancos” duken favoritë, madje thuhet se edhe e kanë gati ofertën për mbrojtësin.

Ndryshe, Interi ka refuzuar një ofertë të majme nga Manchester City në janar për Skriniar, por duket e vështirë që do t’i sfidojë edhe stuhisë madriliene në verë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test