Liverpool shpërblen Mane - Bota Sot
Liverpool shpërblen Mane

Futboll

Liverpool shpërblen Mane

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 19:45
Mane

Liverpool është i gatshëm të përmirësojë kontratën e anësorit, Sadio Mane

Ylli i Liveproolit, Sadio Mane ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjet e fundit, duke shënuar edhe het trik në përballjen ndaj Portos në Ligën e Kampionëve.

Kjo ka bërë që drejtuesit e Liverpoolit të mendojnë për përmirësimin e kontratës së tij.

Sipas Liverpool Echo, anglezët do të përmirësojë pagën e lojtarit dhe do të rrisin kohëzgjatjen e saj, e cila skadon në vitin 2021.

Mane që prej largimit të Coutinhos, ka shkëlqyer në tandem me Mohamed Salah dhe Roberto Firmino.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test