Zidane i detyruar të bëj disa ndryshime për ndeshjen ndaj Leganes - Bota Sot
Zidane i detyruar të bëj disa ndryshime për ndeshjen ndaj Leganes

Futboll

Zidane i detyruar të bëj disa ndryshime për ndeshjen ndaj Leganes

Më: 20 shkurt 2018 Në ora: 17:36
Asensio

Zinedine Zidane do të bëjë disa ndryshime për ndeshjen e nesërme ndaj Leganes në Ligën e Kampionëve

Real Madrid nesër do të luajë në udhëtim ndaj Leganes në La Liga, ndeshje kjo e mbetur e javës së 16’.

Për këtë takim trajneri Zinedine Zidane nuk mund të llogarit në tre lojtarët e lënduar, Marcelo, Toni Kroos dhe Luka Modric, ku në vend të tyre do të luajnë Theo, Lucas Vazquez dhe Asensio.

Ndeshja ndërmjet Leganes dhe Reait do të zhvillohet nga ora 18:45.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test