Azpilicueta: Kjo na duhet në ndeshjen e kthimit në Camp Nou - Bota Sot
Azpilicueta: Kjo na duhet në ndeshjen e kthimit në Camp Nou

Futboll

Azpilicueta: Kjo na duhet në ndeshjen e kthimit në Camp Nou

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 14:51
Cesar Azpilicueta/Messi

Cesar Azpilicueta ka folur për ndeshjen e kthimit të Chelseas me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Cesar Azpilicueta ka analizuar ndeshjen e kthimit të Chelseas me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Skuadrat barazuan 1:1 në Londër dhe çerekfinalen do ta kërkojnë në Camp Nou.

“Ata kontrollojnë topin, kjo është normale, kështu luajnë ata. Ne krijuam shanset më të rrezikshme dhe ne ishim ata që mund të kishin fituar” ka thënë Azpilicueta

“Ne duhet të mbrojmë si një skuadër dhe ne duhet të sulmojmë e t’i lëndojmë ashtu siç kemi bërë sot. Shpresojmë që të fitojmë më shumë fat në Barcelonë” ka shtuar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test