Formacionet, Arsenal – City - Bota Sot
Formacionet, Arsenal – City

Futboll

Formacionet, Arsenal – City

Më: 1 mars 2018 Në ora: 10:24
Arsenal- Manchester City

Arsenal dhe Manchester City do të takohen sonte në kuadër të Premierligës angleze

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger do të luajë me formacionin më të mirë që ka në dispozicion në ndeshjen e sontme ndaj Manchester Cityt.

Edhe në këtë takim nga fillimi pritet të luajnë Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka, të cilët kishin paraqitje jo të mirë të dielën e kaluar ndaj Cityt në finale të Carabao Cup, ku u mposhtën 3:0.

Njëjtë edhe Pep Guardiola do të luajë me formacionin më të mirë që ka në dispozion.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin e Arsenalit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test