Bastoret shpallin ekipin favorit në Ligën e Kampionëve - Bota Sot
Bastoret shpallin ekipin favorit në Ligën e Kampionëve

Futboll

Bastoret shpallin ekipin favorit në Ligën e Kampionëve

Më: 8 mars 2018 Në ora: 12:01
Kupa

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës.

Manchester City konsiderohet si skuadër favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve, sipas bastoreve.

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës, Real Madrid me kuotën 5.

Pas tyre renditen Barcelona, bayern Munich, Liverpool dhe Juventus.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test