Futbollistët e Partizanit surprizojnë zonjat e klubit, mes edhe Ibrahimi nga Kosova - Bota Sot
Futbollistët e Partizanit surprizojnë zonjat e klubit, mes edhe Ibrahimi nga Kosova

Futboll

Futbollistët e Partizanit surprizojnë zonjat e klubit, mes edhe Ibrahimi nga Kosova

Më: 8 mars 2018 Në ora: 18:05
Futbollistët e Partizanit surprizojnë zonjat e klubit

Klubi i Partizanit nga Tirana ka rezervuar sot një urim special për zonjat, të cilat çdo ditë janë në shërbim të skuadrës.

Stafi dhe lojtarët kanë uruar enkas për festën e 8 Marsit gratë që punojnë në hotelin “Vila Park”, ku akomodohet Partizani.

Disa nga lojtarët e Partizanit i kanë takuar ato dhe i kanë uruar për ditën e 8 marsit.

“Gëzuar 8 Marsin të gjitha nënave e grave të futbollistëve që sakrifikojnë për ata që luajnë për të kënaqur sportdashësit”, shkruan faqja e Partizanit në “Facebook”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test