Mkhitaryan ndryshon rezultatin - Bota Sot
Mkhitaryan ndryshon rezultatin

Futboll

Mkhitaryan ndryshon rezultatin

Më: 8 mars 2018 Në ora: 19:26
Henrikh Mkhitaryan dhe Aubumeyang

Arsenali po fiton 0-1 në “San Siro”.

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Milanit dhe po fiton 0-1 në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro”.

Golin e epërsisë e realizoi mesfushori, Henrikh Mkhitaryan, në minutën e 15’të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test