Formacionet zyrtare: Lazio – Dinamo Kiev - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Lazio – Dinamo Kiev

Futboll

Formacionet zyrtare: Lazio – Dinamo Kiev

Më: 8 mars 2018 Në ora: 20:26
Lazio

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Lazios dhe Dinamos së Kievit, ndeshje e cila pritet të fillojë nga ora 21:05 në kuadër të fazës së 1/16 të finales.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test