Dy yjet e Real Madridit e duan rikthimin në Premier Ligë - Bota Sot
Dy yjet e Real Madridit e duan rikthimin në Premier Ligë

Futboll

Dy yjet e Real Madridit e duan rikthimin në Premier Ligë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 10:58
Real Madrid

Dyshja e skuadrës së Real Madridit mund të rikthehen në Premier Ligë.

Bëhet fjalë për fjalë për dy ish-futbollistët e Tottenhamit, Gareth Bale dhe Luka Modric.

Bale dhe Modric janë të dy të vendosur për t’u kthyer në Premier Ligë gjatë afatit kalimtar të verës.

Largimi i Bale ka qenë i përfolur shumë kohëve të fundit, kurse Modric e sheh kohën e tij me gjigandët spanjollë të përfunduar dhe pas sezonit do të kërkojë të rikthehet në Angli, përkatsisht në Londër tek Arsenali ose Tottenhami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test