Reus thyen heshtjen, zbulon emrin e klubit për sezonin e ri - Bota Sot
Reus thyen heshtjen, zbulon emrin e klubit për sezonin e ri

Futboll

Reus thyen heshtjen, zbulon emrin e klubit për sezonin e ri

Më: 13 mars 2018 Në ora: 11:11
Marco Reus

Marco Reus ka bërë të ditur se është e natyrshme që do të nënshkruajë kontratë të re me klubin nga Bundesliga.

Marco Reus nuk planifikon të largohet nga Borussia Dortmund.

Sulmuesi gjerman ka bërë të ditur se është e natyrshme që do të nënshkruajë kontratë të re me klubin nga Bundesliga.

“Jam 28 vjeç dhe do të jetë me gjasë kontrata ime e fundit e madhe”, deklaroi Reus.

“Kam bërë vlerësimet e mija dhe në fund dy gjëra kanë qenë të rëndësishme. Dua të dëshmoj se ndihem i lidhur me këtë klub, me të cilin dua ta arrij maksimumin”, u shpreh ai. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test