Rashica flet pas golit të parë me Werderin - Bota Sot
Rashica flet pas golit të parë me Werderin

Futboll

Rashica flet pas golit të parë me Werderin

Më: 13 mars 2018 Në ora: 11:36
Milot Rashica

Milot Rashica ka komentuar golin me ekipin nga Bundesliga në fitoren 3:1 ndaj Kolnit.

Milot Rashica, ndihet krenar me golin e tij të parë për skuadrën e re, Werder Bremen.

Ylli kosovar ka komentuar golin me ekipin nga Bundesliga në fitoren 3:1 ndaj Kolnit.

“Çfarë ndeshje!! Ende i eksituar. Stadium madhështor, atmosferë e pabesueshme nga fansat e Werderit, të cilët na përkrahën deri në minutën e fundit. Krenar që e shënova golin e parë për këtë ekip madhështor dhe të parin ën Weser-Stadium”. Faleminderit djem!”, ka shtuar Rashica në profilin e tij në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test