Nëse Neymar transferohet te Reali, Parisi do ta transferoj yllin e Tottenhamit - Bota Sot
Nëse Neymar transferohet te Reali, Parisi do ta transferoj yllin e Tottenhamit

Futboll

Nëse Neymar transferohet te Reali, Parisi do ta transferoj yllin e Tottenhamit

Më: 13 mars 2018 Në ora: 14:29
Tottenham

Në rast largimi të Neymarit, Paris Saint-Germain do të transferoj yllin e Tottenhamit.

Ylli brazilian po flitet se do të largohet nga “Parku i Princave” për shkak të mardhënieve jo të mira me Cavanin dhe nuk po ndihet i kënaqur me klubin francez që së fundmi u eliminua nga ”Los Blancos”.

Nëse Real Madridi do ta transferoj Neymarin këtë verë, atëherë PSG do të shkojë pas objektivit të madrilienëve, Harry Kane.

24 vjeçari ka shkëlqyer këtë sezon me Tottenhamin në Premier Ligë duke shënuar 24 gola dhe dhuruar 2 asistime në 29 ndeshje të zhvilluara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test