Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare - Bota Sot
Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

Futboll

Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

Më: 13 mars 2018 Në ora: 19:55
Manchester United dhe Sevilla

Manchester United dhe Sevilla takohen në ndeshjen e dytë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Smalling, Young, Matic, Fellaini, Lingard, Sanchez, Rashford, Lukaku

Sevilla: Sergio Rico, Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero, N’Zonzi, Banega, Sarabia, Correa, ‘Mudo’ Vázquez y Muriel

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test