Përcaktohen gjysmëfinalet, Skënderbeu-Flamurtari e Laçi-Kukësi - Bota Sot
Përcaktohen gjysmëfinalet, Skënderbeu-Flamurtari e Laçi-Kukësi

Futboll

E diel, 21 tetor 2018

Përcaktohen gjysmëfinalet, Skënderbeu-Flamurtari e Laçi-Kukësi

Më: 21 mars 2018 Në ora: 11:56
Pamje nga shorti

Skënderbeu-Flamurtari dhe Laçi-Kukësi janë këto dy çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë. Në zyrat e Federatës Shqiptare të futbollit u hodh shorti i  1/2-ave që përcaktoi dy përballje shumë interesante dhe shumë të rivalizuara gjatë këtyre viteve të fundit në futbollin shqiptar.

Skënderbeu dhe Laçi do t’i luajnë në shtëpi ndeshjet e para të cilat do të zhvillohen në datën 5 prill, ndërsa ato të kthimit të cilat do të luhen respektivisht në Vlorë dhe Kukës do të luhen më 18 prill.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test