Neymar mund të kalojë te Manchester United - Bota Sot
Neymar mund të kalojë te Manchester United

Futboll

Neymar mund të kalojë te Manchester United

Më: 16 prill 2018 Në ora: 08:39
Neymar

Neymar është i hapur për një kalim te Manchester United, sipas raportimeve nga mediumi spanjoll Don Balon.

Raportohet që ylli brazilian nuk është i lumtur me jetën e tij te Paris Sait-Germain, dhe Real Madrid llogaritet favorit në sigurimet e shërbimeve të tij.

Sidoqoftë, mediumi spanjoll tani pohon që Neymar është i hapur ndaj idesë që të kalojë në Old Trafford, pasi që edhe Djajtë e Kuq thuhet se janë gati që t’i ofrojnë 400 milionë euro për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test