Zinedin Zidan: Isco lojtar i rëndësishëm - Bota Sot
Zinedin Zidan: Isco lojtar i rëndësishëm

Futboll

Zinedin Zidan: Isco lojtar i rëndësishëm

Më: 16 prill 2018 Në ora: 08:48
Zinedin Zidan

Pas fitores 1 me 2 ndaj skuadrës së Malagë-s Zinedin Zidan është shprehur mjaftë i lumtur në konferencën për shtyp.

Isco ishte ndër lojtarët më të mirë në ndeshje, duke pasur një paraqitje fantastike si dhe duke shënuar një gol, raporton KosovaPress.

Zinedin Zidan në deklaratën për shtyp nuk e la pa e përmend perfomancën e mirë të tij, duke deklararu se ishte një ndër lojtarët kyç të Real Madridi-t.

”I lumtur për ndeshjen dhe golin e tij. Eshtë shtëpia e tij dhe bëri një ndeshje të shkëlqyer. Jam i lumtur për të dhe ekipin. Ai është asaj shtëpie dhe meritoi atë pritje. Ka qenë një lojtarë shumë i rëndësishëm për Malagan dhe sot është për Real Madridin,” deklaroi Zidan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test