Inter nuk është një skuadër dhe nuk do të mundë të jetë kurrë... - Bota Sot
Inter nuk është një skuadër dhe nuk do të mundë të jetë kurrë...

Futboll

Inter nuk është një skuadër dhe nuk do të mundë të jetë kurrë...

Më: 16 prill 2018 Në ora: 11:50
Ilustrim

Gjatë një transmetimi të quajtur “La Domenica Sportitva”, analisti i njohur Mario Sconcerti ka kritikuar shumë rëndë Interin.

Kjo është deklarata e gazetarit italian:

“Icardi nuk godet më? Une ju kërkoj një emer të vetëm që godet tek Interi, Interi është thjeshtë një skuader e gabuar që po varet pas dy skuadrave qe jane totalisht të realizuara.Interi nuk është një skuader dhe nuk mund të jetë kurrë me këta lloj lojtarësh”, këto kanë qenë fjalt e tij.

Sconcerti,  eshte nje gazetar që do te mbahet mend në Itali për deklaratën e famshme: “Cristiano Ronaldo maksimumi do e niste ndeshjen nga pankina nëse do të luante tek Juventus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test