Ariu në fushën e lojës, kujt i duartrokiti? - Bota Sot
Ariu në fushën e lojës, kujt i duartrokiti?

Futboll

Ariu në fushën e lojës, kujt i duartrokiti?

Më: 16 prill 2018 Në ora: 16:25
Ariu

Në një ndeshje të kategorisë së tretë midis Angusht Nazran dhe Mashuk-KMV, të gjithë vëmendjen para ndeshjes e kishte marrë një ari.

Ariu në fushën e lojës, kujt i duartrokiti në stadiumin në Rusi? Më së miri shikoni në video.

Ariu ishte protagonist në fillimin e ndeshjes,është një nga fëmijët shoqërues që i jep topin gjyqtarit për të nisur lojën!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test