Juventus mund ta humbas Emre Can - Bota Sot
Juventus mund ta humbas Emre Can

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Juventus mund ta humbas Emre Can

Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:20
Emre Can

Juventusi ka frikë nga humbja e betejës për Emre Can nga Bayern Munich

Mediat e huaja raportojë se Bayerni është në bisedim më mesfushorin e Liverpoolit, të cilit i përfundon kontrata në qershor.

Juventusi besonte se kishte arritur marrëveshje me Canin për një kontratë pesëvjeçare me vlerë prej 5 milion euro në sezon. Por negociata kanë ngecur pasi Bayern Munich ka nderhyrë dhe ka filluar bisedimet me drejtuesit e Liverpooli-t.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test