Milani vihet pas një perle të Premier Ligës - Bota Sot
Milani vihet pas një perle të Premier Ligës

Futboll

E hënë, 15 tetor 2018

Milani vihet pas një perle të Premier Ligës

Më: 19 prill 2018 Në ora: 23:13
Quina

Kur jemi në fazën e fundit të sezonit, ekipet veq kanë filluar të implementojnë projektet e tyre të merkatove. Atë po bën edhe AC Milan, ndonëse muaj më parë, ishte afër bankrotimit.

Si rrjedhojë e kësaj me tendencën e përmirësimit të ekipit për sezonin e ardhshëm, Milan është vënë pas lojtarit të West Ham, Domingos Quina.

Quina është portugez dhe ka vetëm 18 vjet. E mira e tij është se kontrata i skadon në qershorin e ardhshëm, gjë nga e cila Milan di të përfitoj siç është më së miri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test