Befasi, Milani shfaq interesim për sulmuesin e Juventusit - Bota Sot
Befasi, Milani shfaq interesim për sulmuesin e Juventusit

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Befasi, Milani shfaq interesim për sulmuesin e Juventusit

Më: 21 prill 2018 Në ora: 18:34
San Siro

Skuadra e Milanit janë duke menduar për transferimin e sulmuesit të Juventusit.

Bëhet fjalë për sulmuesin kroat, Mario Mandzukic.

Sipas Calciomercato, drejtori teknik i Rossonerëve,Massimiliano Mirabelli,dëshiron të shtojë përvojë në skuadrën e Gennaro Gattuso dhe beson se kroati është  nënshkrimi ideal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test