Formacionet zyrtare: Leicester City – Arsenal - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Leicester City – Arsenal

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Formacionet zyrtare: Leicester City – Arsenal

Më: 9 maj 2018 Në ora: 19:59
Ilustrim

Edhe pse tashmë shumë gjëra në Ligën Premier janë vendosur, kampionati anglez ende na servon ndeshje të bukura.

Një nga ato është e sotmja në mes Leicester Cityt dhe Arsenalit.

Topçinjtë kanë siguruar fazën e grupeve të Ligës së Evropës, ndërsa Dhelprat nuk kanë ndonjë qëllim.

Duke mos pasur presion asnjëra skuadër, shpresojmë të shikojmë ndeshje të bukur, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Leicester: Jakupovic, Simpson, Morgan, Maguire, Fuchs, Choudhury, Silva, Mahrez, Diabaté, Iheanacho, Vardy.

Arsenal: Cech, Maitland-Niles, Holding, Mavropanos, Kolasinac, Xhaka, Ramsey, Iwobi, Mkhitaryan, Welbeck, Aubameyang.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test