Kërcënohet rëndë Fadil Vokrri, ja nga kush! - Bota Sot
Kërcënohet rëndë Fadil Vokrri, ja nga kush!

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Kërcënohet rëndë Fadil Vokrri, ja nga kush!

Nga: K.Goca Më: 15 maj 2018 Në ora: 14:49
Fadil Vokrri

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës nga Gjilani, është përcaktuese secila do të stoliset me titullin e kampionit.  

Ende nuk dihet se ku do të luhet supersfida që vendos titullin e kampionit, por gjithçka do të vendoset brenda orëve apo në ditët vijuese. Tifozët  ‘Plisat’, kërcënojnë rëndë presidentin e FFK-së, Fadil Vokrri.

Image

Postimi i Plisave

“Fadil Vokrri, ty që ai Flamur Bunjaku nënkryetari i Dritës të shëtiti nëpër Meksika, e ti Arianit Ahmeti që Astrit Haraqia ta ka shpik atë post, dijeni që: ose kena me luajt në stadium tonë ose ju keni mu shpërngul prej Prishtinës, nuk kanë me ju ekzistuar ma as zyrët!”, thuhet në një postim në faqen e rrjetit social të facebookut, ‘Plisat'.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test