Mourihno e dëshiron Bonuccin në Old Trafford - Bota Sot
Mourihno e dëshiron Bonuccin në Old Trafford

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Mourihno e dëshiron Bonuccin në Old Trafford

Më: 16 maj 2018 Në ora: 09:40
Leonardo Bonucci

Manchester United ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Milanit, Leonardo Bonucci.

“Tuttosport” raporton se “Red Devils” dëshirojnë blerjen e kapitenit të “Rossonerëve”, pas përfundimit të këtij sezoni.

Milan e vlerëson Bonuccin në së paku 40 milionë euro, dhe kjo është një shumë që nuk paraqet ndonjë problem për “Djajtë e Kuq”.

Mourinho pritet të paraqesë ofertë për Bonuccin, pas përfundimit të këtij sezon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test