Largime te Besa - Bota Sot
Largime te Besa

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Largime te Besa

Më: 16 maj 2018 Në ora: 11:23
Besa

Besa nga Peja, pas rënies në Ligën e Parë, ka larguar edhe katër lojtarë. Bëhet fjalë për Benjamin Rexhoviqin, Fatmir Molabeçiroviqin dhe Tihomir Zhivkoviqin, kurse prej kohësh është larguar edhe sulmuesi ferizajas Shkëmbim Salihu.

“Ndoshta një nga faktorët kryesor është afati kalimtar i janarit, me ç’rast përforcimet e ardhura nuk kanë mbushur pritshmëritë”, ka thënë Valdet Shoshi, trajner i Besës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test