Interi prezanton fanellat e reja - Bota Sot
Interi prezanton fanellat e reja

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Interi prezanton fanellat e reja

Më: 16 maj 2018 Në ora: 13:37
Fanelat e Interit

Klubi italian ka treguar fanellat me të cilat do të luajë edicionin tjetër.

Interi ka nisur të mendojë për sezonin 2018-2019, që shënon edh 20-vjetorin e bashkëpunimit me firmën e njohur të veshjeve sportive Nike.

Modeli i ri i fanellave ka kombinime me fanellat ndër vite të bashkëpunimit mes Interit dhe kompanisë amerikane.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test