Immobile kthehet kundër Interit - Bota Sot
Immobile kthehet kundër Interit

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Immobile kthehet kundër Interit

Më: 16 maj 2018 Në ora: 14:39
Ciro Immobile

Ciro Immobile, golashënuesi më i mirë i Lazias, do të jetë i aftë të përballet me Interin këtë fundjavë, pasi u rikuperua nga një lëndim i kofshës.

Sulmuesi nuk ka luajtur që nga data 29 prill, dhe fillimisht kishte frikë se sezoni i tij kishte mbaruar.

Megjithatë, Il Messaggero dhe Gazzetta dello Sport po raportojnë tani se ai do të jetë i aftë për ndeshjen e së dielës.

Marco Parolo ende po përpiqet të jetë i aftë dhe mund të duhet të jetë i kënaqur me një vend në stol, ndërsa Luis Alberto pothuajse me siguri është jashtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test