Zbulohet surpriza e Barçës për Iniesta-n - Bota Sot
Zbulohet surpriza e Barçës për Iniesta-n

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Zbulohet surpriza e Barçës për Iniesta-n

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:03
Ilustrim

Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedad të dielën do të jetë e fundit për një legjendë si Iniesta, i cili do t’i jap lamtumirë futbollit Evropian pikërisht në atë ndeshje

.E gjithë dita do ti kushtohet legjendës Inesta dhe blaugranët shpresojnë ta kenë nderuar lartë karrierën e tij.

FC Barcelona nëpërmjet rrjeteve sociale të tyre kanë zbuluar sot mozaikun i cili do të shfaqet të dielen në nderim të Iniesta’s.

Mozaiku është ky:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test