Zbulohet super-transferimi i Chelseat nga Franca - Bota Sot
Zbulohet super-transferimi i Chelseat nga Franca

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Zbulohet super-transferimi i Chelseat nga Franca

Më: 16 maj 2018 Në ora: 16:33
Foto ilustrim

Chelsea po punon për afatin kalimtar.

Antonio Conte kërkon të forcojë mesfushën e skuadrës.

Sipas “Mirror”, blutë janë favoritë për Jean Michael Seri të Nice.

Lojtari vlerësohet me 54 milionë euro nga klubi i tij.

Për Serin interesim kanë shfaqur edhe Barcelona dhe Arsenal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test