Shqiptari shënoi dy gola kundër Barcelonës, tani e kërkojnë të fortët e Evropës - Bota Sot
Shqiptari shënoi dy gola kundër Barcelonës, tani e kërkojnë të fortët e Evropës

Futboll

Shqiptari shënoi dy gola kundër Barcelonës, tani e kërkojnë të fortët e Evropës

Më: 16 maj 2018 Në ora: 18:08
Enis Bardhi

Tek Interi vazhdojnë të punojnë për sezonin e ri, dhe në sytë e ekipit të skautëve të zikaltërve, është edhe shqiptari, që aktivizohet tek Levante, Enis Bardhi.

Siç shkruan media ESPN, Bardhi, që po bën një sezon të shkëlqyer me Levanten, pëlqehet edhe nga ekipi i PSG. Për 23-vjeccarin ekipet duket se janë ende në vëzhgim, por e rëndësishme është se e kanë në radarët e tyre. Bardhi, përveç shumë golave spektakolarë këtë sezon, shkëlqeu javën e kaluar me një dygolësh fantastik ndaj Barcelonës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test