Lemina te klubi i njohur i Premierligës - Bota Sot
Lemina te klubi i njohur i Premierligës

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Lemina te klubi i njohur i Premierligës

Më: 16 maj 2018 Në ora: 18:11
Mario Lemina

Mario Lemina do të transferohet në Premierligë.

Ish-lojtari i Juventusit, pritet të kalojë në Londër.

“Footmercato” raporton që Arsenal dhe Tottenham janë në garë për futbollistin.

Ai kërkohet edhe nga Evertoni dhe West Hami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test