Bogdani zbulon listën për Kosovën - Bota Sot
Bogdani zbulon listën për Kosovën

Futboll

E martë, 16 tetor 2018

Bogdani zbulon listën për Kosovën

Më: 21 maj 2018 Në ora: 16:56
Lista

Shqipëria U-19, e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani, do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me përfaqësuesen U-19 të Kosovës. Dy përballjet do të zhvillohen në datat 24 dhe 26 maj 2018, përkatësisht:

Shqipëri-Kosovë: data 24.05.2018, ora 17:00, stadiumi “Elbasan Arena”
Shqipëri-Kosovë: data 26.05.2018, ora 17:00, stadiumi “Loro Borici”

Kjo kombëtare e Shqipërisë është grumbulluar në kompleksin “Tropikal”, ku dhe po përgatitet për këto dy përballje miqësore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test