Real Madrid – Liverpool, formacioni i kombinuar - Bota Sot
Real Madrid – Liverpool, formacioni i kombinuar

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Real Madrid – Liverpool, formacioni i kombinuar

Më: 25 maj 2018 Në ora: 17:23
Foto ilustrim

Real Madrid dhe Liverpool nesër zhvillojnë finalen e Ligës së Kampionëve.

Do të jetë kryeqyteti i Ukrainës, Kiev, mikpritës i kësaj finale.

Real Madrid është në kërkim të një rekordi të ri, ku kërkon titullin e tretë radhazi të Ligës së Kampionëve, me Liverpoolin që do të tentojë të ndalojë këtë ecuri të mbretërve.

Mediet e huaja në prag të kësaj finale kanë formuar një formacion të kombinuar me lojtarët e të dy skuadrave.

Ky formacion përbëhet me pesë lojtarë të Real Madridit dhe Liverpoolit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test