Kujtim Shala i tronditur për vdekjen e Fadil Vokrrit - Bota Sot
Kujtim Shala i tronditur për vdekjen e Fadil Vokrrit

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Kujtim Shala i tronditur për vdekjen e Fadil Vokrrit

Nga: K. Goca Më: 9 qershor 2018 Në ora: 12:29
Kujtim Shala, ish trajner i Prishtinës Miroslav Qira Blazheviq dhe i ndjeri Fadil Vokrri

Ish futbollisti i mirënjohur Kujtim Shala, është i shokuar nga vdekja e bashkëlojtari të gjeneratës së artë të viteve të 80-ta, kolegu të tij dhe kryetarit Fadil Vokrri.  Kujtim Shala është i pikëlluar për humbjen e një sportistit të madh.  "U trondita shumë kur mora lajmin per vdekjen e papritur të Kolegut tim Fadil Vokrrit, nuk po mundem të besoj që nuk do të jetë më në mesin tonë, futbollisti i shquar e kreu i FFK-ës, Fadili. Ngushlime gjithë familjes Vokrri nga famillja ime", thotë për gazetën kombëtare "Bota sot", Kujtim Shala.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test