Foto e rrallë: Kur Vokrri ishte 17 vjeçar, kishte flokë të gjata dhe luante për KF Llapin - Bota Sot
Foto e rrallë: Kur Vokrri ishte 17 vjeçar, kishte flokë të gjata dhe luante për KF Llapin

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Foto e rrallë: Kur Vokrri ishte 17 vjeçar, kishte flokë të gjata dhe luante për KF Llapin

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 06:46
Fadil Vokrri

Është zbuluar një fotografi kur legjenda e Kosovës në futboll, Fadil Vokrri, kishte filluar karrierën në klubin lokal, KF Llapi.

Fotoja është shkrepur në Ulqin, kur ky klub ishte atje për t’u stërvitur për sezonin e ri.

Vokrri është në mes dhe mund ta dalloni derisa edhe si 17 vjeçar kishte flokët e gjata.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test