Llazari: Legjendat nuk vdesin - Bota Sot
Llazari: Legjendat nuk vdesin

Futboll

E shtunë, 17 nëntor 2018

Llazari: Legjendat nuk vdesin

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 13:45
Alfred Llazari

Ish hendbollisti i mirënjohur, Alfred Llazari, ndryshe ishe selektori i kombëtares së Kosovës, ndihet i pikëlluar për vdekjen e legjendës së futbollit dhe kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Ai është i pikëlluar që Kosova dhe shqiptaria humbi një sportist të madh. “Legjendat nuk vdesin por shndërrohen e vazhdojnë në jetën e pasosur si legjenda, pushofsh në paqe”, tha Llazari për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test