Futbollisti i njohur ndahet me bashkëshorte - Bota Sot
Futbollisti i njohur ndahet me bashkëshorte

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Futbollisti i njohur ndahet me bashkëshorte

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:49
Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero, ish-futbollisti i famshëm i Juventusit dhe kombëtares italiane, është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 19 vitesh martesë.

Del Piero aktualisht jeton në Los Anxhelos me familjen e tij, por “Chi” raporton se kur kthehen në Itali, legjenda e Juves qëndron në Milano, ndërsa Sonia në Torino.

Çifti ka rreth dy vite që nuk poston foto së bashku nëpër rrjetet sociale dhe nuk janë parë në publik gjatë kësaj periudhe.

Alex dhe Sonia u martuan në vitin 2005 dhe nga lidhja e tyre kanë 3 fëmijë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test