Carlos: Do të doja të luaja me këta tre lojtarë që luajnë sot - Bota Sot
Carlos: Do të doja të luaja me këta tre lojtarë që luajnë sot

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Carlos: Do të doja të luaja me këta tre lojtarë që luajnë sot

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 23:39
Roberto Carlos

Mbrojtësi legjendar i Brazilit Roberto Carlos në një prononcim për Tyc Sport ka deklaruar se nëse ylli i Barcelonës Lionel Messi do të ishte brazilian, atëherë ai tashmë do t’a kishte fituar një kupë botërore.

Nderkohë Carlos ka përmenduar edhe tre lojtarët me të cilët do të dëshironte të luante sot. Ai ka zgjedhur me këtë rast tre emrat që po e dominojnë epokën e futbollit modern dhe ata janë Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Neymar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test